adresa

KATEDRA ALGEBRY A GEOMETRIE

PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTY UNIVERZITY PALACKÉHO
17. listopadu 12, 779 00 Olomouc
Tel.: +420 585 634 651
silvie.zatloukalova@upol.cz
Kudy k nám?

Aktuality

Starší aktuality
09.04.2019 SPŠS- Lipník nad Bečvou

data/xinha/Pozice učitel MAT FYZ ICT.docx

Pozice učitele na SPŠS - Lipník nad Bečvou

 

08.03.2019 HŠ a OA - V. Priessnitze Jeseník

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník přijme učitele na plný úvazek s aprobací matematika pro střední školy. Termín nástupu: 1. 9. 2019. Kontakt: zastupce@hotelovkajes.cz, 602 686 443 – p. Koryťáková.

30.01.2019 Termíny SZZ 2019

Milí studenti,

oznamujeme, že už jsou vypsány termíny SZZ pro rok 2019!

 

Zároveň upozorňujeme, že letos kvůli velkému pracovnímu vytížení členů komisí je srpnový termín  učitelské Bc i NMgr matematiky určen pouze pro opravné termíny.

 

 

Publikace pracovníků KAG

Časopis International Journal of Approximate Reasoning (pořadí časopisu 23/130)

  • HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J. Generalized comonotonicity and new axiomatization of Sugeno integrals on bounded distributive lattices, International Journal of Approximate Reasoning, 2017, vol. 81, 183-192, IF=2,696

Monografie nakladatel Heldermann Verlag

  • CHAJDA, I., PASEKA, J.: Algebraic Approach to Tense Operators, 2015, Lemgo, 204 s., Research and Exposition 35, 2015, Heldermann Verlag, ISBN 978-3-88538-235-5

Časopis Fuzzy Sets and Systems (pořadí časopisu 1/130, 2/255)

  • RACHŮNEK, J., ŠALOUNOVÁ, D.: Derivations on algebras of non-commutative generalization of teh Lukasiewicz logic, 2017, DOI 10.1016.fss.2017.01.013
  • RACHŮNEK, J., ŠALOUNOVÁ, D.: Ideals and involutive filtersin generalizations of fuzzy structures, 2017, vol. 311, 70-85
  • CHAJDA, I., PASEKA, J.: Galois connections and tense operators on q-effect algebras, 2016, 2016, vol. 298, 56-68

Časopis IEEE Transactions on Fuzzy Systems (pořadí časopisu 1/123, 1/249)

  • HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J. On linearization of Sugeno integrals on boundeddistributive lattices, IEEE Transactions on Fuzzy Systems, IF 7,671, pořadí časopisu 4/133, 9/260.

  • HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J.: Generators of aggregation functions and fuzzy connectives, IEEE Transactions on Fuzzy Systems, 2016, vol. 24, no. 6, 1690-1694, IF=8,746

Časopis Information Fusion (pořadí časopisu 3/102, 9/123)

  • HALAŠ, R., MESIAR, R., POCS, J.: A new characterization of the discrete Sugeno Integral, Information Fusion, 2016, vol. 29, 84-86.

Časopis Information Sciences (pořadí časopisu 8/143)

  • BOTUR M.,HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J. On generating of idempotent aggregation functions on bounded lattices, Information Sciences, 2018, vol. 430-431. 39-45.<
  • HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J. Description of sup- and inf-preseving functions via families of clusters in data tables, Information Sciences, vol. 400-401, 173-183, IF=3,362
  • HALAŠ,R., MESIAR,R., POCS,J.: Congruences and the discrete Sugeno integrals on bounded distributive lattices, Information Sciences, 2016, vol. 367-368, 443-448.
  • HALAŠ, R., POCS, J.: On the clone of aggregation functions on bounded lattices, Information Sciences, 2016, vol. 329, 381-389.
  • HALAŠ, R., POCS, J.: On lattices with a smallest set of aggregation functions, Information Sciences, 2015, vol. 325, 316-323.
  • HALAŠ, R., POCS, J.: Generalized one-sided concept lattices with attribute preferences, Information Sciences, 2015, vol. 303, 50-60.

Katedra algebry a geometrie, 17. listopadu 12, 779 00 Olomouc
Kudy k nám | Tel.:+420 585 634 651, E-mail: silvie.zatloukalova@upol.cz
tvorba webu Winternet